loading
Hakkımızda

Hakkımızda

1987 yılında Mustafa Gül tarafından kurulan şirketimiz, kurulduğu tarihten itibaren, otoyol, havaalanı, sulama kanalları gibi yapımı ciddi makina parkı ve ekipman gerektiren inşaat işlerinde başarıyla faaliyet göstermektedir.

Şirketimiz kuruluşundan bu yana Türkiye'nin birçok prestijli projesinde başarı ile görev almıştır. Sabiha Gökçen havaalanı, Batman havaalanı, Bursa çevre yolu inşaatı, Edirne-Kınalı otoyol inşaatı, Formüla 1 pisti inşaatı, Adapazarı-Karasu bölünmüş yol inşaatı, Atatürk Hava Limanı 06-24 pist yenileme inşaatı başarı ile tamamladığımız projelerden sadece birkaçıdır.

2009 ve 2011 yıllarında yaptığımız yatırımlar ile araç ve makine parkımız yenilenerek günün gereklerine ve daha büyük projelere yetecek güce ulaşılmıştır. Halen yenilenen makine parkı ve profesyonel kadrosu ile yurt içinde ve yurt dışında taahhüdümüzdeki işleri başarı ile yürüten şirketimiz gelecekte de aynı anlayış ile daha başarılı ve zor projeleri de hayata geçirmek adına çalışmalarına devam etmektedir.